
Magdalena Cielecka od lat uchodzi za jedną z najbardziej wyrazistych i bezkompromisowych gwiazd polskiego kina. Choć w swoich rolach niejednokrotnie mierzyła się z miłosnymi kryzysami, to, co czeka ją już pod koniec czerwca, przechodzi ludzkie pojęcie! Aktorka weźmie udział w morderczym maratonie „The Second Woman”, gdzie w ciągu zaledwie 24 godzin rozstanie się aż STO RAZY!